VERONIKA DOBRUSKÁ

Tým

instagram icon

Top Stylist

Komunikace v angličtině jí není cizí.Energická, akční a vždy dobře naladěná Veronika se ráda věnuje nejen práci v salonu, ale účastní se i focení do časopisů nebo natáčení pro televizní pořady či se starala o vlasy VIP osobností na karlovarském filmovém festivalu, její ambice jsou i v kadeřnických soutěžích.


Čím jsi chtěla být?


Jako malá jsem si myslela, že budu cukrářkou. Kdybych nebyla kadeřnicí, tak by to byla asi i teď moje volba. Péct a vařit mě pořád moc baví.


Co je tvojí největší životní vášní?


Rozhodně vlasy! Na vlasech a kadeřnickém oboru mě baví úplně všechno, nejvíc ale barvení a to hlavně blond, zesvětlování a odbarvování. Také miluji proměny. Ráda sleduji, kam až se dá s vlasy zajít, ten nespočet variant, které lze vytvořit, a tím vystihnout člověka.


Na co jsi pyšná?


Strašně ráda ukazuji svoji práci světu! To je můj sen a ten si už plním, třeba v TV pořadu Sama domu nebo O 10let mladší. Baví mě pracovat v salonu, ale i před kamerami a objektivy. A to mi práce u Petry Měchurové, která byla už od školy mým vzorem, umožňuje.


Co jsi ochotná udělat pro dokonalý účes?


Snažím se, aby takový byl každý, který vytvořím. Dělám maximum s plným nasazením. Moje heslo je: „Všechno jde, když se chce a ostatní jsou jen výmluvy“.


Čím vyplňuješ volný čas?


Mám plno zájmů. Baví mě sportovat – hlavně běhat, posilovat nebo hrát badminton. Ale stejně ráda zajdu na koncert, do divadla nebo vyrazím na výlet.


IČ: 09554611