RITUÁLY SALONU


Kombinace hloubkové péče a masáže za pomoci vlasové kosmetiky Kérastase Paris, K18 a Authentic Beauty Concept pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky. Nabízíme rituál pro bohatost a pevnost vlasů, rituál pro nepoddajné vlasy, rituál znovuzrození vlasových konečků, rituál pro maximální efekt barvy a její fixaci, a další. S výběrem rádi pomůžeme na základě diagnostiky vlasů a pokožky.

Authentic beauty Concept - Scalp Detox

Péče o vlasy od kořínků po konečky.

Tato detoxikační služba s koncentrovaným vitamínem C odstraňuje z vlasů nečistoty jako jsou prach, stylingové produkty nebo minerály z tvrdé vody, které způsobují, že vlasy jsou matné a těžké. Detox care se také hodí k oživení blond odstínu: z nazelenalého efektu z bazénové vody či mosazně žluté blond až po krásně čistý blond odstín.


  • 750 CZK

K18 ošetření

Pro všechny typy vlasů, pro každou generaci!

K18 obsahuje revoluční peptid, který dokáže znovu spojit disulfidové vazby, tedy "vzkřísit" vlas až téměř do původního zdravého stavu. Patentovaná péče K18 není pouhým dočasným řešením - je to první produkt, který využívá biomimetiku k opětovnému propojení keratinových řetězců poté, co byly narušeny odbarvováním, barvením a chemickým ošetřením, jenž obnoví hebkost, hladkost a sílu vlasů a dodá jim nebývalou poddajnost. Čím poškozenější vlasy, tím dramatičtější bude výsledek.


  • od 450 CZK

Vaše vlasy jsou vaše já. Dovolte si být vidět!


Objevte příjemné a nezapomenutelné okamžiky během našich rituálů Kérastase Paris a Authentic Beauty Concept. Rituály jsou navrženy tak, aby splnily všechna vaše přání a potřeby i těch nejnáročnějších vlasů. Během návštěvy se nechte vést svým kadeřníkem, který vaši vlasovou pokožku a vlasy podrobí odborné diagnóze, aby následně určil nejvhodnější péči pro vaše vlasy. S blahodárnou vlasovou masáží se budete cítit jako znovuzrozená.


Vybrat si můžete z těchto rituálů Kérastase Paris:

Rituál Chronologiste

Revitalizuje vlasovou pokožku a zpomaluje proces stárnutí pokožky hlavy.


  • (45min)

Rituál Chroma Absolu

Udržuje jak vysněnou barvu a lesk, tak i zdravé a vyspravené vlasy.


  • (5min)

Ošetření K-water

Propůjčuje vlasům okamžitý lesk a hebkost pro každou významnou příležitost.


  • (2min)

Rituál Genesis

Detoxikuje pokožku hlavy, podporuje růst a pevnost vlasů, je ideální jako prevence proti padání vlasů.


  • (5min)

Rituál Masquargil

Hloubková čistící kůra, která důkladně čistí vlasovou pokožku a vlasy.


  • • (5min)

Rituál Specifique

Pro problematickou vlasovou pokožku (prevence padání a řídnutí vlasů, aktivace kmenových buněk pro podporu růstu, problém mastných vlasů, lupovitost).


  • (5min)

Rituál Densifique pro muže

Hloubková čistící kůra, která důkladně čistí vlasovou pokožku a vlasy.


  • (3min)


Orientační cena všech rituálů: 450 – 2000 Kč

RITUÁLY S VAPOMISTEM

Vapomist slouží pro podporu zdraví vlasové pokožky a vlasů, stejně jako pro stimulaci jejich růstu. Pozitivní efekt horké páry na vlasy a vlasovou pokožku podporuje zážitek relaxace, díky masážnímu křeslu a uvolněné poloze těla. Spolu s horkou párou se používají specifické kosmetické produkty, v souladu s potřebami vlasů klienta. Na vlasy působí horká pára, která podporuje vyčištění do hloubky, odstranění zbytků smogu, toxinů a mazu. Zlepšuje zdraví vlasů, stimuluje jejich růst, podporuje mikrocirkulaci krve.


  • Orientační cena: 650 – 2000 Kč