SIMONA KNAPOVÁ

Tým

Top Stylist

Simona patří doslova k historii Salonu Petra Měchurová, je tedy jednou z nejzkušenějších v týmu a věnuje se také školení. Spolu s Petrou stála u zrodu většiny kolekcí, kadeřnických show, přehlídek a focení, projela s ní i kus světa od Paříže přes New York až po Brazílii.


V salonu jsi téměř od začátku, co se změnilo?


Hodně věcí! Salon je sice na stejném místě, ale mnohem větší, než byl ten první prostor, a stejně tak tým. Začínali jsme s pár kadeřníky a teď je to velký tým, velký salon a hlavně úspěšný, získal si obrovské renomé. Je v tom obrovský kus práce a života.


Jak jsi se změnila ty?


Pro mě to byla doslova škola života. Změnilo mě to profesně i lidsky, samozřejmě pozitivně. Cítím, že se ze mě stal zkušený kadeřník a profesionál v mnoha směrech. Na to jsem pyšná. Mám z čeho čerpat, hlavně z kadeřnických show a přehlídek ve světě. Na ty nikdy nezapomenu, byl to obrovský příliv energie a adrenalinu. Petra je pro všechny inspirace a člověk, kterého profesně moc obdivuji. Teď se ale věnuji hlavně mým dětem, musela jsem tedy práci utlumit, ale jsem zase částečně zapojená a do práce chodím pro radost.


Věnuješ se svým dětem, ale i „výchově“ mladé kadeřnické generace?


Ano, školení je nedílná součást našeho salonu. Pořád se pracuje na zdokonalování, všichni na sobě pracují. Ráda školím a předávám zkušenosti dál. Vždy jsem pomáhala našim novým mladým kadeřníkům. Specializuji se na stáže kreativních střihů a pokročilé barvení.


A máš nějaké jiné koníčky než práci a děti?


Není sice moc času a aktivity jsou ty s rodinou, ale v zimě mě baví snowboard a bruslení, v létě kolečkové brusle, výlety a akce na lodi.