Samanta Korseltová

Tým

Samanta Korseltová

Recepční

Jak dlouho jsi recepční v Salonu Petry Měchurové?


Recepční jsem od roku 2020, ovšem i za tak krátkou dobu jsem si stihla toto zaměstnání velice oblíbit. Stálý kontakt s lidmi a práce v tak skvělém kolektivu mě naplňuje každý den. Atmosféra, kterou převážně kadeřníci spolu s Petrou v salonu vytváří, musí zlákat každého. Jsem velice ráda, že jsem dostala možnost sledovat někoho takového při práci a aspoň lehce nahlédnout do všech možných stránek této obdivuhodné činnosti.


Proč jsi si vybrala práci recepční v salonu?


Upřímně to byla celkem náhoda. Sháněla jsem práci, která mě bude bavit a kam se budu každé ráno těšit. Když jsem narazila na tuto nabídku, neváhala jsem to zkusit. A nakonec tato práce předčila má očekávání.


Čím jsi chtěla být jako malá?


Jako malá jsem, jako spousta jiných dětí, chtěla být nejprve zpěvačkou a tanečnicí. Později se mé sny měnily a po nástupu do školy, kam jsem se velmi těšila, jsem zatoužila být učitelkou.


Co tě baví ve volném čase?

Ve volném čase mě baví jednoduše trávit čas s rodinou a přáteli, ať už děláme cokoli. Rádi podnikáme všemožné výlety, zabavíme se ale i u filmu nebo při hraní deskových her.


Co tě z tvého pohledu nejvíce baví na řemeslu kadeřníka nebo celkově na vlasech?


Z mého neodborného pohledu velice obdivuji různorodost a kreativitu. Líbí se mi, když se někdo nebojí experimentovat a nechá kadeřníkovi volnou ruku. Zároveň mám ale ráda přirozenost. Miluji, jak kadeřníci dávají každým vlasům svůj osobitý styl a zároveň dokáží vytvořit účes ke spokojenosti zákazníka.


Jaký styl vlasů se ti líbí nejvíce?


Mně osobně se nejvíce líbí styl balayage, který umí být velice přirozený, ale dokáže skvěle podtrhnout krásu vlasů právě díky lehkému prosvětlení a rozzáření.


Na jaký výrobek nedáš dopustit?


Za tu krátkou dobu, co pracuji n7. Na jaký výrobek nedáš dopustit? Za tu krátkou dobu, co pracuji na saloně, jsem si stihla zamilovat osmihodinové noční sérum. Nejenže krásně voní, ale vlasy mi po něm zůstanou krásně hebké a hlavně nezatížené.


Co je tvým snem?


Mým profesním snem je chodit do práce s dobrou náladou a každý den se do ní těšit. Co se týče snů osobních, vždy jsem jednoduše toužila po šťastné a spokojené rodině.


Jaké je tvé heslo a v co věříš?


Mým heslem je: "Spoléhej se vždy na sebe a na svou intuici". Věřím, že jsme to my sami, kdo nám umí nejlépe pomoci a poradit, protože jsme to právě my, kdo prožívá ty stejné pocity, emoce a situace a jsme to jen my, kdo doopravdy ví, jak se cítíme. Je to to nejcennější, co si můžeme uvědomit.