PEŤA JANOVÁČOVÁ

Tým

Salon Manager

Petra a Peťa jsou sehraná a nerozlučná dvojka. Peťa je po jejím boku už od roku 2009 a zastřešuje celý tým salonu a jeho plynulý chod. I přes to, jak náročný a komplexní její každodenní život v salonu je, zůstává vždy klidná a pozitivně naladěná.


Kdy jsi se poprvé s Petrou setkala?


To si pamatuji přesně a všechno byla vlastně náhoda, jak to tak bývá. Bylo to na křestu její knihy Vlasy. Na podiu stála Petra, Liběna Rochová a Karel Gott jako kmotři knihy. Tou dobou jsem za sebou měla už několik kol pohovorů i přes to, že jsem práci původně vůbec nehledala a vlasy do té doby moc neprožívala. Jen jsem zahlédla inzerát a zkusila to. Práce u ní mě lákala, ale současně jsem z Petry měla respekt. Když jsem ji pak poznala, nemůžu říct nic jiného, než že je to moje srdcovka! Obdivuji ji jako osobnost, která je mi inspirací, motivuje mě na sobě pracovat stejně jako ona sama.


Co všechno máš v salonu na starosti?


Řeším vlastně chod celého salonu a to včetně ekonomiky. Všechno do sebe musí zapadat a fungovat, je to hodně komplexní a to mě na práci baví. Cílem je spokojený tým i zákazníci. Současně je to neustálá práce na budování značky a upevňování její pozice, hledání inovací a zdokonalování. Cítím se být pilířem pro salon i celý jeho tým. Mohou se na mě se vším a s důvěrou obrátit.


Dělají ti radost?


Největší radost mám z jejich úspěchů, když se jim podaří něco vyhrát nebo jinak veřejně uspět. Hlavně ale z toho, že jsme sehraný tým, že táhneme za jeden provaz. A že všichni děláme maximum pro to, aby byli klienti nadšení, a my tím pádem v práci šťastní. Je to moje druhá rodina.


A své vlastní rodině se stíháš věnovat?


Snažím se! Veškerý volný čas věnuji své dceři. Jinak miluji wellness, knihy, jógu a běhání, což mi zklidní mysl a můžu se zase naplno soustředit na práci v salonu.