NELA FORTELKOVÁ

Tým

Nela Fortelková instagram icon

Junior Stylist

Tvůj největší úspěch?


Když jsem dokončila střední školu a věděla jsem, že jsem do praktických zkoušek dala 100 %. Dále mezi mé úspěchy patří, že jsem se dostala do tohoto salonu.


Proč jsi si vybrala být kadeřnicí?


Miluji ten pocit vděku klienta za nově udělané vlasy, to je to nejhezčí, co můžu vůbec slyšet. Práce s vlasy je jako práce se zlatem a je to součást mého života už od dětství, kdy jsem stříhala vlasy panenkám. Své pokusy jsem trénovala na Barbie a sama sobě kouzlila různé účesy už od první třídy.


Proč jsi zrovna u Petry?


Tento salon jsem si vybrala, protože Petra je skvělá osobnost a vybudovala si skvělý tým, kde se cítím dobře. Lidé v našem týmu mi vždy pomůžou a můžu se na všechny spolehnout. Baví mě pozorovat a učit se od lidí, kteří svou práci mají opravdu rádi.


Co tě baví ve volném čase?


Baví mě sportovat. Mezi sporty, které dělám už dlouhou dobu, je cvičení v posilovně, které je také součástí mého života. Je to zároveň koníček a ráda bych si prostřednictvím cvičení splnila své cíle a sny. Také jezdím s přítelem na motorce, poznávám nová místa a trávím ráda čas s rodinou.


Co tě nejvíce baví na vlasech?


Baví mě to, že se můžu pořádně vyřádit a udělat lidi šťastnými a spokojenými. Udělat něco jinak! Takové to kadeřnické kouzlo, které umíme jen my. Zkrátka opravdu čarovat. Miluju se dotýkat vlasů ve finální fázi, kdy jsou jako bavlnka. Baví mě se překonávat a být každým dnem lepší a posouvat se v tomto řemeslu dále, zkoušet nové věci a být kreativní.


Jaký je tvůj sen?


Můj sen je být skvělá kadeřnice a vybudovat si skvělou klientelu! Ráda bych se zúčastnila kadeřnických soutěží a některé i vyhrála. Lidem bych chtěla pomáhat nejen s krásou jejich vlasů, ale i celkově se životosprávou i tréninky na míru. Má rodina mě vždy podporovala a jsem na to nesmírně hrdá.


Jaká je tvá specialita?


Nejraději mám pixie střihy, mikáda a balayage. Mám ráda rebelky, které se nebojí změn. Vzhled vlasů je pro mě důležitá součást lidské bytosti. Mám ráda, když jsou vlasy zdravé a vím, že klientky o ně rády pečují.


Kde hledáš inspiraci?


Inspirace v dnešní době je úplně všude. Ať už na sociálních sítích nebo v časopisech, ale já hledám inspiraci u svých kolegů a úspěšných kadeřnic, dále i sama v sobě. Hledám to, co se mi líbí a snažím se nápady šířit i dále. Inspirace pro mě může být i samotná klientka, která přijde a společně vymyslíme něco nového a zajímavého.


Máš ráda proměny?


Ano, moc mě baví. To je na tom asi to nejlepší, protože v tu chvíli vidím, že jsem dokázala opravdu něco vyčarovat. Vlasům jsem vdechla nový život a vypadají opět dokonale. Proměny mě celkově hrozně baví, protože se zkrátka můžu pořádně "vyřádit".