LENKA KRČÁLOVÁ

Tým

Top Stylist

V salonu pracuje od roku 2014, specializuje se na společenské a svatební účesy, její stálou klientkou je módní návrhářka Liběna Rochová. Může se pochlubit soutěžními úspěchy i kadeřnickou show v Brazílii po boku Petry Měchurové.


Jaké byly tvoje kadeřnické začátky?


Úplně první pokusy probíhaly na panenkách, které jsem stříhala a pak je vyměnila za živého „pokusného králíka“, o kterého se starám dodnes. Tedy moje maminka, spřízněná duše, která mě v kadeřnickém oboru vždy podporovala.


Jak vypadal tvůj nejšílenější vlasový pokus?


Ultra krátké růžové vlasy a já sama jsem měla třeba ježka a modrou barvu. Ale teď se paradoxně nejvíc vyžívám ve společenských účesech, mám ráda francouzský styl, eleganci a přirozenost. Nicméně na focení se ráda odvážu i k nějaké extravaganci. Proměny a mít volnou ruku mě také baví.


Co nejsložitějšího jsi dělala s vlasy?


Vždy je nejsložitější zbavit se černé barvy a dostat se do světlé blond. To se s velkou dávkou opatrnosti, odvahy a zkušenosti dá i během několika málo návštěv. Podobná výzva byla narovnat afro spirály do rovna.


Co tě baví ve volném čase?


Mám dva psy jezevčíky, takže čas věnuji jim a procházkám nebo se ráda projedu na kole. Nicméně i venku sleduji účesy lidí a dokonce i psů! Práce je současně moje zábava a neumím si bez ní představit jediný den.


IČ: 10889591