KRISTÝNA ŠKORPÍKOVÁ

Tým

Kristýna Škorpíková instagram icon

Junior Stylist

Jaké je tvé motto?


I když je to někdy opravdu těžké, snažím se řídit heslem ''Všechno jde, když se chce,'' a myslím si, že právě i díky tomuto ''mottu'' jsem se dostala k Petře Měchurové.


Co tě na kadeřničině baví?


Určitě jsem se našla v zesvětlovacích technikách. Ať už jde o melír, bayalage nebo celistvé zesvětlování. Líbí se mi, že mohu kombinovat techniky mezi sebou a být originální.  Nebo zapracovat na jedné technice a být precizní a detailní. Co se týče střihů, tak každý střih je pro mě výzvou, přiznám se že nejraději pracuji s jemnějšími vlasy, sama mám jemné vlasy a ráda předávám svoje rady a typy, jak alespoň opticky vlasy zahustit.


Jaký máš ráda styl vlasů?


U mě určitě vede přirozenost, jednoduchost a zdraví vlasů.


Kde hledáš inspiraci?


Nikdy jsem moc nehledala inspiraci v zahraničí. I když to bude znít jako klišé, v tomto oboru jsou mojí největší inspirací právě moji kolegové v salonu. Každý vyniká v něčem jiném a jsem opravdu vděčná, když můžu naživo vidět, jak vytváří svá umění.


Jak nejraději relaxuješ a co ráda děláš ve volném čase?


Já jsem přesně ten typ člověka, který když si sedne, tak už se jen tak nezvedne. Nejlepším relaxem je pro mě zhlédnutí nového filmu nebo seriálu. Máme doma také dva pejsky - německou boxerku, se kterou ráda chodím na dlouhé procházky, učím jí všelijaké triky a také cvičíme základní poslušnost. Druhý pejsek, kterého máme, je Shih-tzu a ten už je v důchodovém věku, takže je opravdu spíše jen na mazlení.