MATURE

Gentleman - lamač srdcí nebo extravagantní elegán? Nemusíte si vybírat! Objevte zbrusu novou pánskou kolekci Salonu Petra Měchurová a najděte si v ní kousek sebe. Kolekce vyniká impozantními střihy i pestrostí stylingu, je nadčasová a hlavně pro všechny věkové kategorie. Stejný střih lze upravit do hladké podoby s čistou linií či naopak do kudrnaté hřívy. Gentlemanský styl nepostrádá svou stylovost a je dokonale upravený v každé situaci.

CREDITS

Vlasy: Petra Měchurová, Eliška Il'kaninová, Ester Ježíková, Eva Galuszková, Marina Petriv

Make-up: Martina Routková

Fotograf: Kristýna Skokánková

Youtube

SAY YES

Svatební účes je unikátem pro každou ženu. U jemných typů žen dokáže dokonalý svatební účes podtrhnout elegantnost a romantiku. Pokud žena uvnitř však skrývá divokou duši, pak vlny ve vlasech probudí tu nespoutanou energii. Při každém pohledu na svatební kolekci budete překvapení a zároveň uchvácení její rozmanitostí. Elegance, sebevědomí a ženskost - právě těmito slovy jsme se inspirovali při tvorbě účesů, které ve vás zanechají emoce štěstí a okouzlení.

CREDITS

Vlasy: Petra Měchurová, Lenka Krčálová, Veronika Dobruská, Eva Galuszková, Diana Domalípová

Make-up: Lucie Janků

Styling: Petra Měchurová

Fotograf: Kristýna Skokánková

Youtube

2022

Kolekce

STRINGS OF LOVE

Poselstvím této kolekce je vyzvat lidi k tomu, aby uviděli sílu v propojení. Aby naplnili vazby mezi sebou, láskou a dáváním a tím do nich nechali vstoupit světlo. Každý vlas, každý propletený nitěmi pramen v účesech znázorňuje vzájemné spojení lidí a to, jak je v dnešní době důležité, krásné, osvobozující vybudovat to správné propojení a v tom se nabízí řešení pro naši společnost.

Barevné prvky v oblečení modelek symbolizují záměrnou odlišnost a unikátnost každého člověka a instalace s nataženými mezi nimi nitěmi současně poukazuje na jejich vzájemnou propojenost. „Vazby mezi lidmi jsou jako neviditelné nitě. Pokud je i přes své odlišnosti uzřeme, začneme vnímat, jak je vše ve světě propojeno. Všichni lidé jsou navzájem propojeni a závisí jeden na druhém, jen to nevnímáme.” Ideou kolekce chce Salon Petra Měchurová inspirovat společnost k tomu, abychom přenesli svou pozornost od sebe směrem k lidem, kteří nás obklopují.

CREDITS

Vlasy: Petra Měchurová

Make-up: Hristina Georgievsky

Styling: Tereza Rozalie Kladošová

Hudba & Hlas: Václav Rouček

Choreografie: Angee Rouček

Text: Generation Phi

Video: Marek Jarkovský

Fotky: Vojtěch Veškrna

Youtube

TO BE

Petra představuje svou poslední kolekci s názvem TO BE, kterou chtěla navázat na téma mezilidských vztahů vyznačujících vzájemnou náklonost a porozumění. Protože lidé v přátelském vztahu se vůči svým protějškům chovají ohleduplně a chtějí pro své přátele to nejlepší. Důležitá je také vzájemná upřímnost, důvěra a schopnost empatie. Umění je dokázat se svěřit se svými pocity a názory beze strachu, že bychom za ně byli odsuzování. V této kolekci vidí sílu v propojení, vděčnosti a ocenění. Každá barevná kombinace vlasů znázorňuje odlišnost lidí a to je v dnešní době důležité respektovat a mít pochopení. Trendem v účesech je správně technicky provedený střih, který je na míru každému. Krátké vlasy ve tvaru kudrnatého mikáda vystihují francouzskou eleganci 70. let a dotek zlaté blond rozsvítí olivovou pleť. Stále je oblíbený long bob střih, který je v přesné délce pod klíčními kostmi.

Petra touto kolekcí balancuje na hranici dámského a pánského stylu, protože v každém z nás je trocha ženy a trocha muže. Lidé svými vlasy vyjadřují osobitost, vlastní styl a nacházejí svou vnitřní sílu. Výsledkem je efekt dokonale upraveného účesu s prvky, které ve vás vyvolají neklid svým zdánlivým neuspořádáním.

Nehledejte prvoplánově líbivé tradiční účesy, nýbrž, tak jak je u Petry Měchurové zvykem, účesy, které vás budou zajímat a inspirovat. Vlasy, které chcete vyzkoušet.

CREDITS

Vlasy: Petra Měchurová

Make-up: Hristina Georgievsky

Styling: Jana Kapounová

Video: Kristýna Skokánková

Fotky: Hana Knížová

Youtube