2013

Kolekce

FLOW

Sametově hebké a lesklé vlasy plné života a pohybu zvou k objevení nové kolekce Petry Měchurové. Vlasový design ve všemožných tvarech, barvách a rozdílných texturách okouzluje svým mistrovským provedením a vytříbeným stylem. Ponořte se do hlubin dlouhých vlasů s měňavým nádechem, delšího mikáda divoce vlajícího kolem obličeje, anebo obdivujte ostře broušené tvary krátkého uhlazeného účesu s dlouhou patkou v pohybu. Barvy jsou hrou a souzněním odstínů, které se prolínají a kopírují přirozenost přírody, avšak zde rafinovaně vystínované do více tónů jemně plynoucích účesem. Zdůrazňují tak úpravu vlasů ve volném i vyhlazeném stylu. Ať jakákoli délka a barva, účes je vždy velmi ženský, výrazný a sebevědomý.

CREDITS

Hair&Concept: Petra Měchurová

Photo: Anka Mrázek Kovačič

Make-up: Markéta Šimrová-Pavleje

Make-up: Jan Pokorný

BRIDE

Působivé svatební účesy impozantních tvarů a propracovaných textur ze Salonu Petra Měchurová evokují dokonalou čistotu, ušlechtilost a absolutní krásu, kterou si představuje snad každá nevěsta. Svatební účes má být symbolická koruna krásy a zde je také jako originální designérské dílo. Pryč je klasika a střídá ji naprosto nový svět svatebních haute coiffure účesů pro nevěsty, které očekávají exkluzivní a oslnivý styl.

Vysněný účes má ladit nejen s osobností, ale i s šaty a celkovým stylem svatby. Základem jsou zdravé vlasy s lesklou, přirozeně působící barvou. Sametově lesklá hnědá barva je získaná odstínem Dia light 4. Blond se zlatavými odlesky potom odstínem Inoa 9,3.