2012

Kolekce

FLOW

V hlavní roli vlasy. Lehce okořeněná blond s růžovými dotyky, hnědá s měděným nádechem a kaštanová s mahagonovým leskem se spojují ve vysoce stylovém looku, vlasovém designu třetího tisíciletí. Jako vždy u značky Petra Měchurová je stěžejní čistota, preciznost a působivost. Při každém pohledu objevíte nové detaily a pocítíte nové emoce. Vlasy jsou hrou, která může proměňovat a vyvolávat nové tvary, textury, barvy s jejich odlesky, stíny a světelnými záblesky. Ponořte se do světa futurismu, který se potkává s realitou.

CREDITS

Hair&Concept: Petra Měchurová

Photo: Anka Mrázek Kovačič

Make-up: Adriana Bartošová

Styling: Natália Steklová

NAKED LUNCH

Těžko říct, co více dokáže upoutat na vlasech. Je to barva? Nebo tvar? Anebo textura, která dokáže připomenout různé látky a materiály, se kterými se denně setkáváme? Nejspíš je to všechno najednou, ale jedině v naprosto promyšleném a do sebe zapadajícím konceptu. Toto potvrzuje plejáda nejnovějších účesů kreativního týmu Salonu Petra Měchurová.

Kadeřníci popustili uzdu své fantazii a rozprchli se různými směry, aby se opět sešli u kompaktního uměleckého díla, které vypovídá o jejich dovednostech. I s popuštěnou uzdou fantazii totiž dokážou pevně držet ve svých zručných rukách nůžky, štětce s barvami, hřebeny a stylingové přípravky. Výsledkem je fascinující hra tvarů, barev a textur, které nejlépe vyniknou samy o sobě, tak, jak dokazují fotografie z kolekce Naked Lunch. A tak to s účesem má být. Skvělé dílo, které svým provedením upoutá. Ale současně takové, které splyne se svým nositelem a nechá promlouvat jeho osobnost.

CREDITS

Hair&Concept: Aneta Slavíková

Photo: Tomáš Třeštík

Make-up: Petra Šestáková