2011

Kolekce

RETROSPECTIVE

To nejlepší z vlasů všech dob je zpět! Ovšem v nové, moderní a svěží verzi podle Petry Měchurové.

Ať už všichni šíleli po platinové blond nebo naopak co nejpřirozenějších tónech, glamour vlnách, uhlazeném, anebo rozevlátém stylu, či po něčem mezi tím vším, pak to najde tady a teď – v nové kolekci Retrospective. Mistrně zpracované vlasy, které dají chuť dotknout se jich a hlavně si v nich vyjít ven, to je velký návrat kadeřnické klasiky v moderním stylu Salonu Petra Měchurová.

Lehké pěnově nadýchané vlny rámující v oblém tvaru obličej jsou jemně zdůrazněné na některých pramenech. Styling se prolíná s mistrovsky namíchanou barevnou kompozicí, která přechází ze spodních tmavších partií do světlejších zlatě-měděných. Pravá hvězda stříbrného plátna musí mít platinovou blond v glamour stylu. Krátký střih s dlouhou patkou zdůrazňuje okouzlující kombinace kontrastujícího vlnění a hladkých vlasů. Účes, který můžete směle nosit ve dne i v noci!

Jemná i divoká krása v kaštanových tónech propojuje v jednom účesu hned dva styly. V horní partii nechává vlasy hladké s mírným objemem, působí romanticky a elegantně, avšak v koncích se vlasy probouzejí dravou silou ve vlnách s nespoutanou energií a pohybem.

Legendární a tolik oblíbený účes z 80.let přichází v novém, moderním a žensky svůdném stylu, který je mladistvý a plný čerstvé energie. Konečně si ho můžete dopřát znovu a v tom nejlepším podání. Lesklé zdravé vlasy s perfektním střihem a úpravou účesu v jemném objemu s naznačeným pohybem vlasů.

CREDITS

Hair&Concept: Petra Měchurová

Photo: Anka Mrázek Kovačič

Make-up: Adriana Bartošová

Styling: Natália Steklová

PERSONAL

Uhlazený gentleman, ležérní švihák nebo extravagantní „fashion victim“ v pánském podání. Značka Petra Měchurová už dlužila mužům svou módní předpověď stylu a tak servíruje zbrusu novou, ostře broušenou kolekci, kde si každý najde kousek sebe. Je nadčasová, svěží a jiná. A i když jak známo, muži jakmile si oblíbí svůj styl, neradi ho mění, tato pánská kolekce nabízí nový pohled, možnost experimentu, inovaci vzhledu a vybroušení osobnosti.

I ležérní nedbalost má svá pravidla a neupraveně upravený styl stále láká jeho vyznavače. Nový a aktuální pohled na švihácké lamače srdcí nabízí mistři střihu Salonu Petra Měchurová.

Stejný střih s delší patkou lze upravit i do hladké verze, kde vynikne precizní střih. Důraz na čistotu linií, naleštěné vlasy v celkově velmi elegantním módním vzhledu pro vyznavače luxusu a dokonalosti.

Ostrý výbrus po stranách a delší umně vrstvené a tvarované partie v čele a na vrcholu hlavy pro příznivce aktuálních módních trendů. Možnost, jak se odlišit a svým účesem dát ostatním najevo, že styl jste vy.

Uhlazený gentlemanský styl nepostrádá stylovost a módní švih dodává precizně natvarovaná a dokonale upravená partie delších vlasů v čele. Vlasy po stranách jsou hladce sčesané směrem dozadu.

CREDITS

Hair&Concept: Aneta Slavíková

Photo: Tomáš Třeštík

Make-up: Petra Šestáková

PIN-UP

Velké ofiny, dlouhé vlasy a tři barvy pro tři ženy ze světa nadpozemské dokonalosti. Mistrné vlasové-sochařské kadeřnické umění z dílny Salonu Petra Měchurová. Perfektní krása promlouvá skrze tvary, ultralesklý efekt a dokonalou harmonii sladění. Preciznost, kterou můžeme donekonečna pozorovat a obdivovat a nikdy se neomrzí, zkrátka stylové účesy s puncem luxusu, které budou vždy objektem touhy.

Perleťově blond objemná a zatočená patka kontrastuje s měkce navlněnými prameny splývající po ramenech. Sytě hnědý sametový odstín nejlépe vyniká v oblinách účesu s velkou podtočenou patkou a kaskádovitým vlněním na zádech. Energická barva si žádá originální spojení s účesem, proto jsou vlasy v čele upraveny do neobvyklého tvaru, který stále dokola přitahuje pozornost.

CREDITS

Hair&Concept: Kateřina Muratová

Photo: Stanislav Petera

Make-up: Ivana Tokárksá

Make-up: Lucie Tomíšková

CONTRAST

Účes vyjadřuje osobnost a styl! Motto, které rozhodně platí u nejnovější pánské kolekce Salonu Petra Měchurová. I muži si žádají ostře řezané, anebo naopak lehce bohémsky uvolněné účesy, které podtrhují jejich stylovost. Hrdě se hlásí k tomu, že jsou to odjakživa vlasy, které o nich mnohé napovídají a vypovídají. A tak se účesy pro novodobé mužské hrdiny objevují v hlavní roli originálních fotografií, které tento fakt rozhodně připomenou a nenechají vás na něj zapomenout.

CREDITS

Hair&Concept: Kateřina Muratová

Photo: Stanislav Petera

Make-up: Petra Šestáková

Styling: Lucie Tomíšková