2010

Kolekce

PURE

Petra Měchurová představuje svoji novou kolekci Highly Stylish neboli vysoce stylových účesů. Inspirovala ji nedávno uvedená barva INOA od L´Oréal Professionnel, jejíž značku zastupuje již řadu let jako ambasador. Nese se v duchu elegance, sebevědomí, ženskosti a výrazného stylu, který je noblesní, upoutá na první pohled. Jako sochař měnila vlasy pod svýma rukama do různých tvarů. Jednou do nadýchaného vzadu staženého účesu, podruhé do volných upravených vln lesknoucích se sytou barvou nebo do výčesů nabírajících roztodivné geometrické tvary. Ingredience namíchané k naprosté dokonalosti, jak jsme u značky Petra Měchurová zvyklí.

Blond perleťová: zářivý velmi světle blond odstín v perleťovém duhovém odstínu (Inoa 9,2) a vlasy vyfoukané do velkého objemu kulatého tvaru anebo pečlivě stažené do culíku stočeného do výrazného a velmi stylového kapkovitého tvaru v čele.

Hnědá měděno-červená: kombinace dvou odstínů barvy Inoa (5,4 a 6,45) pro jiskřivý měděno-červený odlesk vlasů natočených do volných měkkých vln anebo vytvarovaných do stylového „kloboučku-mašle“ extravagantně naaranžovaném na vrcholu hlavy, zasahující až k očím.

CREDITS

Hair&Concept: Petra Měchurová

Photo: Nikola Šrajerová

Make-up: Ivana Tokárská

Styling: Lucie Tomíšková

COLOR TROPHY

CREDITS

Hair&Concept: Markéta Spoustová, Falak Sibaiova, Pavel Krupník, Lenka Jakubová

Photo: Nikola Šrajerová

Make-up: Petra Šestáková

Styling: Lucie Tomíšková

SIMPLY VOICE HERO

Nový styl mikáda ve dvou délkách, s precizním propracováním linií a tvarováním objemu. Superhladký jakoby vymodelovaný, elegantně ledový finiš, střídají rozdivočelé zvlněné prameny zvednuté v čelní i krční partii pro rebelský vzhled. Pro rozjasnění a lesk jsou použité barvy v přírodních tónech a stylingové přípravky, vlasy působí zdravým a vyleštěným dojmem a to i v rozevláté verzi.

S vlasy je možné všechno a rozhodně nemusí jen volně spadávat kolem obličeje. Naopak, mohou se vznášet kolem něj a to třeba v podobě geometrických tvarů. Kontrast přesné vědy jakou je matematika a něčeho tak nevypočitatelného jako jsou vlasy, představuje nová fantazijní avantgardní kolekce ze Salonu Petra Měchurová. Proč by vlasy nemohly nabrat formu čtverce, trojúhelníku nebo kruhu či spíše koule!

Nová avantgardní a fantazijní kolekce ze Salonu Petra Měchurová se s vlasy vydala na zábavnou jízdu pestrým grafickým světem komiksů a ztvárňuje vlasy v netradičním 2D rozměru! Účesy s vlasy pečlivě zarolovanými do smotků nebo naopak rozevlátými, poskládanými do tvarů a barevných mozaikových sestav. Co byste se dřív neodvažovali představit je tu!

CREDITS

Hair&Concept: Lucie Kaftanová, Aneta Slavíková, Pavel Krupník

Photo: Stanislav Petera

Styling: Tereza Kytková