2008

Kolekce

BLACK & WHITE AMOR

Zaposlouchali jste se někdy do tlukotu svého srdce? Vnímali jste svůj dech a každý pohyb těla? Pak si představte stejně intenzivní pocit a výjimečný moment, kdy vám po tváři a holém těle jemně kloužou hebké vlasy, jemné jako vánek. Totální uvolnění a opojení vzdušností a lehkostí. Nic není přirozenějšího než vaše dokonalé vlasy.

Salon Petra Měchurová uvádí pro nadcházející období zcela nový image, nové pojetí vnímání vlasů. Vrací se k podstatě více než kdy jindy. Jejich výjimečné a tak suverénní kráse. Sametově hebké, lesklé a lehoučké vlasy ztvárňují čistotu, něžnost a křehkou krásu. Blond barva podtrhuje nevinnost a zároveň sluneční energii, která z vlasů dýchá, vlasy v závanu vzduchu rozsypává , odhaluje jejich hloubku a strukturu v záři slunečních paprsků. Propadněte totálně kouzlu dokonale hebké a lehoučké záplavy vlasů nevinných a čistých jako pravá láska. Zamilujte se do nich.

CREDITS

Hair&Concept: Petra Měchurová

Photo: Anka Mrázek Kovačič

POUŠŤ

Grafické účesy proměňují tvář, dodávají styl a výraz. Zvlněné vlasy s propojují s obličejem a vytvářejí trojúhelník, aby se vzápětí vysoce vyčesané na vrchol hlavy proměnily do nového, obdélníkového tvaru. Vlasy tlumočí jasné prohlášení, vzhled je dynamický a sebejistý. Pánský čistý hladký účes v dlouhé linii zahaluje krk a rámuje obličej. Verze krátká naopak krk odhaluje a dodává romantický jemnější vzhled.

CREDITS

Hair&Concept: Ludmila Havlová

Photo: Stanislav Petera

AUTO

Hlavní hrdinka s vlasy v perlové a šampaňské blond uniká před tajemným Fantomasem, mění účesy a napínavý příběh nakonec vydává své tajemství. V hlavní roli jsou vždy fantastické účesy v nadýchaném maxi-objemu vrstveném do výšky nebo s vlnami ubíhajícími asymetricky na jednu stranu.

CREDITS

Hair&Concept: Aneta Slavíková

Photo: Stanislav Petera

KRÁLOVNA

CREDITS

Hair&Concept: Kateřina Muratová

Photo: Stanislav Petera

ŠERMÍŘKA

Nová kolekce Petry Měchurové ukazuje druhou tvář ženskosti. Opouští jemnost a fluidnost, přenáší se do současné reality velkoměsta, kde je žena sebejistou, odvážnou a rozhodně ultra-moderní bytostí ať vzhledem, tak svým vnitřním postojem, který vyzařuje navenek. Nebojí se okolností ani důsledků, je bojovnicí s neuvěřitelnou vnitřní sílou. To vše vyjadřují střihy, barvy a celé účesy svým přesným a výrazným pojetím. Odrážejí intenzitu života, den i noc v metropoli jakou je Praha. Barvy a světla, pulsující život, ruch, ale také historie. To vše bylo inspirací pro tři výrazné a rozhodně současné vzhledy v novém stylu podle Petry Měchurové.

CREDITS

Hair&Concept: Pavel Krupník

Photo: Stanislav Petera

HOLČIČKA

Image dnešního muže nemusí být nudná a nemusí být ani v extrému stereotypních čír a rozcuchů. Nové vize Lídy Havlové vidí muže jako zábavnou bytost s kreativním střihem a stylingem i na krátkých vlasech! Důkaz, že i krátké vlasy mohou být jiné, nápadité a maximálně propacované, doladěné moderním dotykem stylingu. Milovníci delších vlasů jdou také inovativní trasou. Ta vede přes krátké partie komibnované s dlouhými asymetricky umístěnými prameny.

CREDITS

Hair&Concept: Ludmila Havlová

Photo: Matuš Tóth

SPACE TOYS

CREDITS

Hair&Concept: Lenka Jakubová

Photo: Stanislav Petera

BALETKA

Baletku vytvořila Petra Měchurová pro L´Oréal Professionnel.
Střih přesný a ladný jako pohyby tanečnice, odstín vlasů zářivý a vystínovaný kdy z tmavé kaštanové probleskují světlejší prameny, aby dodaly účesu hloubku. Jednoduché ale přesné mikádo v uvolněném stylu střídají podtočené partie ofiny a délky mikáda.

CREDITS

Hair&Concept: Petra Měchurová

Photo: Martin Tiso