2007

Kolekce

ARCHITECT

Designová kolekce Salonu Petra Měchurová svítí prudkými slunečními paprsky obalujícími ty nej nej perleťově blond vlasy v ultrakrátkém střihu s delší ofinou, která je vyžehlená do ostra a rámující obličej skrytý za tmavými brýlemi. Ambrově hnědozlatý odstín se pyšní svou krásou a vyniká na střihu s delší patkou a zastřiženým bočními prameny.

CREDITS

Hair&Concept: Petra Měchurová

Photo: Anka Mrázek Kovačič

TROOPERS

Vysoký protáhlý a zatočený tvar drdolu založený na hladce stažených vlasech dává ráz celému vzhledu a obličej jím vyniká. Černý odstín vlasů kontastuje s porcelánově světlou a lesklou pletí vymodelovaných linií obličeje.

CREDITS

Hair&Concept: Lenka Jakubová

Photo: Martin Matějíček

METRO

Světlá měděná jakoby vymytá barva našla dokonalé propojení ve svěžím střihu s jemně prostříhanými odlehčenými konci vytočenými lehce směrem ven. Tři úrovně délky působí nekonečně křehce a žensky.

CREDITS

Hair&Concept: Lucie Gadzialová

Photo: Martin Matějíček

GOLDEN GUY

Šokující měděná a tisíce podob účesu, kdy každý muž najde svojí vlastní verzi ať už jemně nebo divoce vlnitou, hladkou kroucenou nebo ležérně rozvířenou.

CREDITS

Hair&Concept: Jana Roškotová

Photo: Martin Matějíček

DAY AFTER

Impozantní výčesy ve velkolepém stylu vrstvení a proplétání nabírají objem a tvar jednou do šířky, podruhé do výšky. Ať už se prameny vrství kdekoli, vždy je doplňují decentně se vlníci prameny po šíji.

Pánský účes předvádí stejné možnosti vlnění a hry s objemem a tvary. S vlnkami přesně definovanými a divoce se kroutícími nebo umírněnými a vyhlazenými, jednou rámující obličej kolem dokola, podruhé ho odhalující.

CREDITS

Hair&Concept: Simona Bosnovičová

Photo: Martin Matějíček

BLACK WIDOW

Architektonický skvost z vlasů připomíná šikmou věž v Pise. Oslava černočerné barvy spojené s dokonalostí tvarů.

CREDITS

Hair&Concept: Renata Čechová

Photo: Martin Matějíček

BEHIND THE WHEEL

Zářivě měděné krátce střižené mikádo poutá ohnivou barvou a zároveň hrou s tvary. Špičky koketně otočené vzhůru až po velké vlny navrstvené do vyššího účesu odhalujícího krk a dávající vyniknout obličeji. Pánský účes si také pohrává s efekty úpravy delšího čelního pramene a nabízí podobu hladkou i zatočenou.

Fantazijní kreace sněhobílé koruny ozdobené černým peřím je poctou designérům všeho druhu, důkazem, že i s vlasy-nevlasy se dají tvořit účesy-neúčesy.

CREDITS

Hair&Concept: Jana Roškotová

Photo: Martin Matějíček

STARGATE

Nejlepší komerční účes 2007
Syté červené a mahagonové tóny dodávají dechberoucí krásu dokonale zpracovanému oválnému střihu s oblými tvary a perfektním ultrahladkým finišem. Ten střídá tvarovacím gelem rozvířená varianta novodobé hrdinky a la Johanka z Arku.
Světlá verze oválného blond mikáda je osvěžená kreativním zastřižením ofiny, kterou halí dlouhé čelní partie s dotekem kanárkově žluté.

CREDITS

Hair&Concept: Petra Měchurová

Photo: Martin Matějíček