Kariéra


Staňte se i Vy součástí profesionálního týmu v Salonu Petra Měchurová. Salon Petra Měchurová je stabilní a prosperující společností založenou již v roce 2001. Nabízíme zázemí salonu s mezinárodním renomé, který udává trendy a styl a patří k české špičce.

Svým zaměstnancům poskytujeme soustavné vzdělávání, které probíhá teoretickou i praktickou formou v rámci Akademie Salonu Petra Měchurová a externích stáží českých i zahraničních školitelů, a celkový rozvoj díky práci v salónu se špičkovým zázemím a řadou vlastních akcí. Profesní a osobnostní růst umožňuje systém kategorií pracovní pozic, motivující k neustálému zdokonalování vlastní odbornosti.

Pro více informací či pro zaslání životopisu nás kontaktujte na emailu: peta@petramechurova.cz

KADEŘNÍK/KADEŘNICE

JAKÉ VLASTNOSTI NESMÍ CHYBĚT KADEŘNÍKOVI?

chuť se pořád učit
přemýšlet, jak by šel účes udělat příště ještě o něco líp
musí se umět vcítit do potřeb klienta, aby vždy dokázal přesně odhadnout, po čem toužíCO NABÍZÍ SALON V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ?

Pravidelně jezdím do zahraničí a vždy si s sebou beru někoho z kadeřníků, kteří mi asistují třeba i na podiu při show.
Kadeřníci mají taky možnost nafotit vlastní kolekce s podporou salonu. Máme s nimi úspěchy i v kadeřnických soutěžích, jako je třeba L´Oréal Style&Color Trophy.CO KDYŽ K NÁM CHCE JÍT PRACOVAT KADEŘNÍK, KTERÝ JEŠTĚ NEMÁ MOC ZKUŠENOSTÍ?

Každý začíná s vlastním trenérem z řad našich nejzkušenějších kolegů. Ten se mu každý den věnuje a piluje s ním nejen techniky střihů a barvení, ale i komunikaci s klientem.
Jdeme cestou individuálního lidského přístupu.
Já sama taky pořádám semináře pro naše kadeřníky, týkající se třeba kreativních střihů, nebo společenských účesů.
Pravidelně se také školí v akademii L´Oréal Professionnel, kde mají možnost učit se nejen od české kadeřnické špičky, ale i od zahraničních kadeřníků.
A samozřejmě se učíme jeden od druhého, což je k nezaplacení.JAK PROBÍHÁ VÝBĚR ZAMĚSTNANCŮ, NEMUSÍ MÍT ZÁJEMCI STRACH?

Určitě se není čeho bát! Pohovor se skládá ze tří částí. Na první schůzce vyplní uchazeč krátký dotazník a proběhne ústní pohovor.
Pak ho pozveme na praktickou zkoušku, kde nám ukáže pánský střih, dámský střih a společenský účes.
Závěrem se ještě jednou sejdeme a pokud je spokojenost na obou stranách, je vyhráno.NA JAKÝCH ZAJÍMAVÝCH AKCÍCH SE SALON PODÍLÍ?

Nejzajímavější jsou zahraniční cesty – když se kadeřník podívá ven, získá nadhled a načerpá spoustu inspirace. Londýn, Paříž, Amerika nebo i Asie, ať už jsou to zahraniční veletrhy nebo mezinárodní show, kterých se salon pravidelně účastní. Spolupráce s L´Oréal Professionnel a HCF přináší zajímavá focení, show a semináře, kde mají kadeřníci možnost vystoupit nebo asistovat. Každý rok se účastníme Designbloku, pokaždé se zpracovává jiné téma a je to vždycky hezká akce. Dlouhodobě spolupracujeme s Liběnou Rochovou, Natali Ruden a Fashion TV. Češeme modelky a známé osobnosti do předních módních časopisů. Ale i každý ´obyčejný´ den v salonu je výzva a kreativní práce.JAK BYS POPSALA NÁŠ SALON?

Výstižná je pro nás láska k řemeslu a k vlasům.JEŠTĚ JSME VÁS NEPŘESVĚDČILI?

Poznejte, kdo jsme a prohlédněte si naši práci. Pokud už jste si jistí, rovnou napište na peta@petramechurova.cz.

RECEPČNÍ

MILUJEME SVOU PRÁCI A CO TY?

Náš salon se kromě kadeřnických aktivit zabývá také focením a módními přehlídkami s mezinárodním přesahem.NA PRACOVNÍ POZICI BUDEŠ ZODPOVĚDNÁ/Ý ZA:

péči o klienty
chod recepce
organizaci práce kadeřníků včetně objednávek 
vyřizování a poskytování základních informací, přijímání a vyřizování telefonických hovorů a vedení pokladny
prodej přípravkůJAKÁ/Ý BYS MĚL/A BÝT?

musíš umět komunikovat s klienty (práce s klienty vás musí bavit, recepce je srdce salonu a klienti to musí cítit) a to i v anglickém jazyce
měl/a bys být usměvavá a empatická (recepční vytváří pozitivní atmosféru na salonu)
měl/a bys mít smysl pro organizaci, zodpovědnost a zvládat stresové situace
měl/a bys mít přehled v trendech a zájem o kadeřnický obor
měl/a bys být schopná komunikovat v angličtině
měl/a bys mít zkušenosti s prodejem (terminál, platební systém) a s prací na PC (Microsoft Word, Excel, Outlook)CO TI NABÍZÍME:

lidský přístup, příjemný tým, kolektiv
fashion, kadeřnické prostředí
osobní rozvoj a možnost profesního rozvoje a růstu
výhody jako krásné vlasy, péče a další individuální výhody

Pošli nám Tvoje CV na peta@petramechurova.cz. Těšíme se!