JANA JANTOVSKÁ

Tým

Provozní salonu

Jana pracuje u Petry už čtyři roky, aktuálně přes dva roky pečuje o plynulý provoz salonu. Zajišťuje, aby měli kadeřníci ideální podmínky ke svojí práci a klienti prožívali svoji návštěvu co nejpříjemněji v duchu vysokých standardů značky Petra Měchurová.


Co máš v salonu na starosti a proč jsi si vybrala tuto práci?


Studovala jsem na VŠE Podnikovou ekonomiku a management. Vedení podniku a lidské zdroje mě baví všeobecně, vždy bych hledala práci v tomto směru. Ne ale ve velké firmě a i proto se tu cítím skvěle. Je tu rodinná neformální atmosféra, je mi blízký kadeřnický obor i kolektiv. Starám se o objednávání zboží, veškerou administrativu, zaškoluji recepční a jistím chod recepce, ale také sleduji novinky a neztrácím krok s kolegy kadeřníky. Práce je to akční, řeší se různé situace, není to stereotyp.

Jaký je Petra šéf?


Petra ví přesně, co chce, nároky má vysoké, a právě proto je její salon mezi těmi nejlepšími ve svém oboru. Obdivuji ji pro to, co dokázala, kam se se svojí pílí a vytrvalostí vypracovala. Je a musí být přísná, ale přesto je lidská a veselá. Vyhovuje mi, že se tu cítím jako doma a ne jako v nějaké kanceláři. Navíc kadeřnictví je nádherné místo, plné krásy a pozitivní energie. Mám to tu moc ráda.


Jaké jsou tvoje koníčky, co ráda děláš?


Mým velkým koníčkem je cestování. I s rodiči jsem vždy hodně a ráda cestovala. Každoročně jezdím lyžovat. S přítelem objevujeme různá evropská města a jejich kuchyně. Baví mě také cestování po Čechách a třeba i kempování. Šťastná jsem ale i na obyčejné procházce s mým psem. Srdcovou záležitostí je však cvičení a jakýkoli pohyb, nedokážu si představit klidnou dovolenou s relaxací na pláži.