Jana Hubená

Tým

Recepční

Jak dlouho pracuješ na pozici recepční?


Profesi recepční dělám již pět let. Začínala jsem v době, kdy jsem žila v Londýně, kde jsem pracovala právě jako recepční v jedné z místních restaurací. Zde jsem nabrala spoustu zkušeností a hlavně se naučila anglicky. Po návratu do Prahy jsem chtěla na podobné pozici pokračovat a práce v právě tak skvělém salonu je pro mě splněné přání a zároveň výzva.


Co ráda děláš ve volném čase?


Na to je jednoduchá odpověď - malování. S malováním jsem začala před více než třemi lety a doteď je to pro mě určitá forma terapie. Ale také moc ráda čtu kriminální příběhy, chodím do přírody a vídám se s přáteli. Takovou mou skrytou zálibou je také hraní počítačových her.


Co je tvým snem?


Mým největším snem bylo vždy vycestovat do Velké Británie a nějaký čas zde také žít. Tento sen jsem si splnila. Můj profesní sen je pak být nejlepší v tom, co dělám a vytvářet takové prostředí, kde se kolegové cítí příjemně a zároveň klienti salonu odchází domů vždy s úsměvem na tváři.


Koho obdivuješ? Kdo je tvým vzorem?


Bude to znít jako klišé, ale opravdu obdivuji Petru a všechny své kolegy. Nejsem kadeřnicí a právě proto, když vidím všechny ty proměny na vlastní oči, jsem nadšená. Snahu kadeřníka splnit veškerá přání klientů a následně vidět konečný výsledek - to mě vždy naplní radostí. Snad i proto je moje práce zajímavá a baví mě každý den.


Máš nějaké životní heslo, v které věříš?


Díky mým životním zkušenostem jsem si uvědomila, že být laskavý je tou nejdůležitější vlastností. To je i moje motto - být laskavá. A věřím, že i díky tomu se do našeho salonu vracejí klienti i z velkých dálek znovu a znovu.