EVA GALUSZKOVÁ

Tým

instagram icon

Junior Stylist

S úsměvem a vždy pozitivním nábojem. Nebojí se klasických střihů ani větších proměn, ty jsou jí dokonce velice blízké! Eva toužila být kadeřnicí již od útlého věku a svůj sen si právě teď plní jako členka našeho týmu. Již při studiu získávala různá ocenění v kadeřnických soutěžích. Nicméně stále zůstává ambiciózní a v tomto řemeslu se chce stále zdokonalovat.


Jaká byla tvá cesta k tomu stát se kadeřnicí?


Jako úplně malá jsem si přála být popelářem, to mě naštěstí brzy přešlo a brzy se můj zájem obrátil ke kadeřnictví. Byla jsem tímto řemeslem fascinovaná a taky jediné mě zajímalo dlouhodobě. Moje maminka nejprve nesouhlasila, bála se, že mi zájem nevydrží. To se však změnilo s nástupem na střední odbornou školu. Od té doby je ráda, že si plním své sny. Jaký je tvůj největší dosavadní úspěch a jakého dalšího úspěchu by si ráda dosáhla? Protože jsem do salonu k Petře nastoupila ihned po vyučení, tak mým největším úspěchem je prozatím výhra v soutěži Děčínská Vlna, kde jsem reprezentovala svou školu. Zde jsem získala první místo v účesové tvorbě a následně se stala i absolutním vítězem všech kategorií. Do budoucna bych za největší úspěch považovala, kdybych měla hojnou a spokojenou klientelu, díky které bych mohla své řemeslo dělat s láskou a radostí, tak jako tomu je teď.


Kdo nebo co je ti inspirací?


Inspiraci hledám především ve svém partnerovi, který je ze stejného oboru. Díky tomu, čemu mě on sám naučil a jeho víře ve mě si teď můžu plnit sny. Získávám od něj obrovskou motivaci tvořit. Dále jsou mi samozřejmě inspirací i ostatní kadeřníci. Obdivuji Petru a také mé učitelky z prvního a třetího ročníku. Ty mě v této profesi udržely.


Jaké práce s vlasy tě baví nejvíce?


Úplně nejraději se zaměřuji na velké proměny, ty mě baví opravdu nejvíce. Je to vždy velká výzva, které já ráda překonávám. Také mě baví krátké střihy jako mikáda a pixie.


Mimo kadeřnictví, jaké máš jiné záliby?


Všeobecně mě baví hodně kreativní činnosti jako focení, malba a tanec. Právě mým speciálním koníčkem je pole dance, což může zdát vyzývavě, ale opak je pravdou. Tento druh sportu je velice náročný na sílu a ohebnost.