ESTER JEŽÍKOVÁ

Tým

instagram icon

Senior Stylist

Ester je v začátcích své kariéry, u Petry pracuje od roku 2018, už si ale stihla vyzkoušet i větší výzvu, jakou jsou proměny pro televizní pořad „O 10 let mladší“ či proměny do Sama doma. Baví jí balayage i krátké střihy, intenzivně na sobě pracuje a zlepšuje se každým dnem.


Byla kadeřnická profese vždy tvým snem?


Vždycky jsem se viděla na podiu jako herečka, zpěvačka, tanečnice a hlásila jsem se na muzikálové herectví. To mi o kousíček uniklo, ale asi to tak mělo být. Ani druhá volba pedagogická škola nevyšla, tu jsem pak sama vzdala a následovala svoji sestru, která je kadeřnice. Teď jsem šťastná, že to tak dopadlo.


Co ti nejvíc jde nebo tě nejvíc baví?


Balayage, velké změny a krátké střihy – v tom se cítím skvěle a baví mě to. Myslím, že moje silná stránka je i empatie a komunikace. Je to ale i tím, že se tady dobře pracuje, atmosféra je příjemná, celkově jsem tu nadšená a to přenáším do své práce.


A co tvé koníčky?


Můj druhý svět je tanec. Věnuji mu veškerý volný čas. Ale naštěstí se účesy a tanec prolínají. Na soutěže potřebuji mít krásně a šikovně upravené vlasy. Kromě soutěží vedu i kurzy tance pro dospělé nebo individuální lekce.


Jaký styl vlasů se ti osobně líbí?


Mám ráda jemnost, vzdušnost, lehkost, vlasy plné života a pohybu. Úplně stejně jako je to v tanci!