ELIŠKA DOSTÁLOVÁ

Tým

Recepční

Jak dlouho pracuješ u Petry?Jako recepční u Petry pracuji teprve od června roku 2021. Jsem moc vděčná, že mám práci, kam se na každou směnu těším. Ačkoli jsem již předtím několik brigád měla, nikde jsem se nesetkala s tak lidským a přátelským přístupem jako právě u Petry na saloně. Na práci recepční mě nejvíce baví komunikovat s klienty a přispívat k tomu, aby pro ně návštěva byla co nejvíce příjemná.


Čím jsi chtěla být jako malá?


Už od malička jsem chtěla být učitelkou, vždy to byl můj velký sen. Proto kromě toho, že pracuji jako recepční, studuji na Pedagogické fakultě obor Učitelství pro první stupeň základní školy. Práce s dětmi je často sice náročná, ale zároveň velmi obohacující. Největší radost mám, když je baví aktivity, které pro ně vymyslím. To je pro mě poté tou největší odměnou za vynaložené úsilí.


Jak nejraději trávíš svůj volný čas?


Většinu svého volného času věnuji své rodině a přítelovi. Nejvíce mě dělá šťastnou, když se všichni sejdeme a trávíme společně volný čas. Když mám volno, ráda si na odpočinu od povinností při procházce, při cvičení nebo při nějaké kreativní činnosti.


Baví tě proměny?


Ano! Baví mě pozorovat, jaké proměny kadeřníci zvládnou. Když se s klientem na recepci loučím, jsem často udivená, jaké zázraky kadeřníci dokážou.


Jaké je tvé motto?


Vše je tak, jak má být. Věřím na to, že se všechno děje z nějakého důvodu a že nemá smysl se trápit věcmi, které často neovlivníme.