DIANA DOMALÍPOVÁ

Tým

instagram icon

Senior Stylist

Jak dlouho jsem kadeřníkem?Čas utíká hrozně rychle, a tak když počítám, tak za chvíli tomu bude už šestým rokem, co se tomuto řemeslu věnuji. Stále mě však naplňuje.


Proč jsem si vybrala být kadeřníkem?


To je jednoduché. Jsem kreativní člověk a baví mě stále něco vymýšlet a tvořit. Právě vlasy jsou jednou z dalších možností, jak mohu vyjádřit svoji tvůrčí osobnost. Baví mě rozmanitost této práce. Chvíli jsem ve studiu na focení nové kolekce a chvíli zase s klientkami v salonu.


Co mě nejvíc baví na kadeřničině, na vlasech?


Jak jsem již zmínila, mám ráda tu různorodost. Každý klient je jiný a jinak náročný, je to výzva splnit očekávání do posledního detailu každého z nich. Ať už je daný úkol složitý nebo jednoduchý, beru to tak, že mě každá zkušenost posouvá vpřed.


Moje specialita je?


Ze všeho nejraději dělám balayage. Dále mě neskutečně baví kudrnaté vlasy, ten kdo je schovává a stydí se za ně, by se s nimi měl začít spíše pyšnit! Nevíte jak na ně? Ráda poradím, stačí správný postup a začít je milovat.


Ve volném čase mě baví?


Svůj volný čas nejraději trávím s mými nejbližšími. Miluji cestování, malování, vaření nebo mě také uklidňuje čtení. A pokud se cítím kreativně nevybitá, ráda tvořím a fotím ve studiu. Opravdový relax je pak pro mě procházka přírodou.


Můj sen je…?


Stále se zlepšovat, a to jak po profesní stránce, tak i osobní. Snů mám opravdu mnoho v obou směrech, ale vše má svůj čas.


Kde hledám inspiraci?


Inspiraci jako takovou si hledám z různých fotek na internetu, ale také z časopisů, ze kterých si ráda vystřihuji a tvořím takzvaný moodboard. Z jednotlivých moodboardů se mohu inspirovat i později. Vesměs inspirace je všude kolem nás, stačí se na chvilku v tomhle zrychleným světě zastavit a vnímat okolí, lidi a různé situace. Z toho se dá dost načerpat.


Kde hledám inspiraci?


Jaké si to uděláme, takové to máme.