Vyřešíme problémy s vypadáváním vlasů!

Vypadávání vlasů může mít spoustu důvodu, existuje však několik účinných postupů, jak proti vypadávání vlasů efektivně bojovat.

 

Krásné husté vlasy jsou odjakživa ideálem krásy, známkou dobrého zdraví. Nikdo netouží mít řídké chatrné vlasy, které nepůsobí hezky. Proto také se s problémem padání a řídnutí vlasů potýká obrovské množství mužů i žen. Může jít o proces přirozený, související se stárnutím, kdy už vlasy nejsou tak ideálně vyživované jako dříve a jsou čím dál slabší, anebo o problém přechodný, kdy tělu, tedy i vlasovému kořínku, chybí potřebná výživa, jsou vystavené nadměrnému stresu, zátěži, nebo se tělo nachází v období po porodu či v menopauze.

U mužů se jedná především o dědičnou dispozici. U žen to může být více vlivů, včetně výkyvů váhy během diet, kdy chybí vitamíny a potřebné látky, více chemických zásahů do vlasů.

„Představme si vlasovou cibulku jako základ pro růst zdravého a silného vlasu. Pro krásné, zdravé a husté vlasy potřebuje mít ideální podmínky. Udržet takové podmínky není jednoduché, ovlivňuje je mnoho faktorů. Naštěstí tělo s nimi nemusí bojovat samo, pomáhají mu výživné stimulační šampony, různé kúry a potravinové doplňky,“ vysvětluje Petra Měchurová.

Podmínky pro růst vlasů se mění například sníženou podkožní mikrocirkulací, nedostatečnou výživou vlasu, změnami v rychlosti růstu vlasu, kdy se vlas nedokáže správně a kvalitně uchytit a vyvíjet, hladinou hormonů v těle, atd. Vlivů a příčin je skutečně mnoho. I z toho důvodu nemá cenu řešit kolik vlasů denně vypadává, to je u každého individuální. Navíc se toto množství může v závislosti na životním stylu a zdraví, na ročním období, na věku, měnit. Důležité je zaměřit se na cílenou rychlou pomoc.

Současné péče koncentrující se na výživu vlasů s cílem podpořit růst zdravých hustých vlasů, už umí řešit tyto problémy. Jedním z takových přípravků je Aminexil od Kérastase, který obsahuje celkem 42 ampulek fungujících jako intenzivní vlasovů kúra napomáhající bojovat proti vypadávání vlasů. Kombinace tří patentovaných molekul zároveň napomáhá prodloužit životní cyklus vlasové folikuly a aktivovat růst vlasů.

 

Kérastase Specifique Aminexil intenzivní kúra proti vypadávání vlasů

K přípravku Aminexil nyní dostanete zdarma balení šamponu proti vypadávání vlasů. Využijte služby našeho kadeřnictví a informujte se u nás na recepci!

Salon Petra Měchurová najdete:
ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt: +420 224 222 442, kralodvorska@petramechurova.cz