Účes jako důležitá součást obchodního jednání

Vlasy ženy jsou vůbec nejvýraznějším prvkem jejího celkového vzhledu. Dokáží dokonale podtrhnout její osobnost. S dobrým účesem jde zkrátka všechno lépe. Stejně tak, jako je důležitý dress code v některých pracovních oborech, tak je důležitý i váš účes.

Pojďme se podívat, proč by se vaše vlasy měly stát jedním ze stěžejních prvků, jež vás jako osobnost reprezentují. Všichni asi dobře víme, že právě první dojem je ten nejdůležitější a jen těžko se posléze můžeme snažit o jeho nápravu. A proč byste tedy měli pečovat o svůj účes?

SALON PETRA MĚCHUROVÁ

Jedním z prvních důvodů je podpora vaší přirozené krásy, což jde ruku v ruce s přirozeným sebevědomím. Rozhodně nechceme tvrdit, že s dobrým účesem budete krásnější, ale určitě dodává na přirozené kráse. Ono totiž špatný účes dokáže ovlivnit více než si myslíte. Plyne z toho určitá nejistota, jež zvyšuje pochybnosti v jednání a osobní kritiku každého z nás. To následně vede k tomu, že na důležitých pracovních schůzkách můžete působit nejistě, což v klientovi nebo jiných spolupracovnících může vyvolávat nedůvěru. Toto celé pak může vyústit v neúspěchy v pracovním životě.

Na druhou stranu s padnoucím střihem a barvou vašich vlasů se budete cítit schopnější, chytřejší a sebevědomější. Na základě různých studií je dokázáno, že právě lidé, kteří jsou spokojeni se svými vlasy, dokáží v porovnání s těmi, kteří nejsou spokojeni, plnit pracovní úkoly mnohem schopněji a kvalitněji.

Mějte na paměti, že stejně tak, jak okolí vnímá vaše oči, rty a potažmo celý obličej, tak vnímá i vaše vlasy. Proto je důležitá pravidelná návštěva kadeřníka a následná kvalitní péče. Právě kvalitní péče i pravidelné návštěvy našeho Salonu Petra Měchurová vám mohou pomoci cítit se sebevědomě a jistě. Pracovní schůzky a uzavírání důležitých obchodů půjde zas o něco snáze. Na závěr je také důležité dodat, že váš střih a barva vlasů musí ladit i s vaším oblečením, respektive souznit s vaší osobností. Tyto aspekty jsou vždy brány v potaz při osobní konzultaci s kadeřníkem ještě předtím, než se vůbec u nás v salonu pustíme do práce.


Potřebujete sladit váš účes s vaší osobností a cítit se o trochu více sebevědoměji? Svoji rezervaci můžete provést buď online nebo na telefonním čísle +420 224 222 442.