Trendy v barvení vlasů pro rok 2023

Trendy v barvení vlasů pro rok 2023: Co bude in a co out?

Každý rok s sebou nese různé vlasové trendy a rok 2023 není výjimkou. S přicházejícím jarem do našeho salonu v Králodvorské ulici vždy přicházejí klienti, kteří si s novým ročním obdobím žádají nějakou tu vlasovou změnu.


Kadeřnictví po celém světě experimentují s novými odstíny a technikami, aby co nejlépe uspokojili své klienty a není tomu jinak ani u nás. V následujících odstavcích se podíváme na to, co bude in a co out v oblasti barvení vlasů pro rok 2023.


IN:


1. Zářivá blond a balayage


Zářivá blond barva je snem téměř každé ženy. Tento trend je naprosto nadčasovou klasikou, která snad nikdy nevyjde z módy. Balayage je technika barvení vlasů, kdy jsou kořínky vlasů tmavší a konečky světlejší, přičemž mezi nimi je plynulý přechod. Tato technika vytváří přirozený a elegantní vzhled, který se hodí k mnoha příležitostem.


2. Kudrnaté a vlnité vlasy


Přirozené kudrnaté a vlnité vlasy jsou tento rok velkým hitem. Trend zdůrazňuje přirozenou texturu vlasů a přidává objem a pohyb do každého účesu. Kudrny nebo ležérnější vlny můžete vytvořit pomocí různých technik. Můžete využít kulatý kartáč při foukání vlasů, různé kulmy s nastavitelnou teplotou nebo si třeba zaplést copánky.


3. Mikádo a sestříhané krátké vlasy


Krátké sestříhané vlasy neboli trendy účesy, které můžete znát i pod názvy pixie nebo bob, jsou mezi ženami stále více a více oblíbeným trendem. Tyto účesy jsou osvěžující, moderní a snadno se udržují. Krátké střihy také dodávají vlasům objem a strukturu.


4. Karamelové odstíny


Karamelové barvy vlasů budou v roce 2023 velmi oblíbené. Tyto barvy jsou přirozené a teplé, což znamená, že se hodí k mnoha typům pleti. Přirozené, zlaté nebo chcete-li karamelové tóny dodají vlasům jiskru a lesk, kterým je těžké odolat.

Trendy v barvení vlasů pro rok 2023: Co bude in a co out?
Trendy v barvení vlasů pro rok 2023: Co bude in a co out?

OUT:


1. Výrazné barevné odstíny


Tuto sezónu se přestanou nosit výrazné odstíny duhy, jako jsou modrá, zelená, růžová nebo fialová. Tyto barvy jsou sice krásné a nápadné, ale už nebudou aktuální.


2. Platinová blond


Platinová blond barva vlasů bude v roce 2023 nahrazena teplejšími a přirozenějšími odstíny. Všeobecně bude blond barva stále populární, ale ne už v tak zářivých a světlých až platinových odstínech.


3. Odstíny šedé


Odstíny šedé byly v posledních letech velmi populární. Tento rok však šedým odstínům odzvonilo. Pokud máte na svých vlasech rádi netradiční barvy, zvolte raději nějaký odstín pastelových barev, jako je například růžová.

Trendy v barvení vlasů pro rok 2023: Co bude in a co out?
Trendy v barvení vlasů pro rok 2023: Co bude in a co out?

Avšak pořád mějte na mysli, že každý z nás je originál a každý z nás se cítí dobře právě v tom svém účesu. Není třeba tedy brát ohled na trendy. Pokud však máte chuť experimentovat, stačí si vybrat jeden z trendů a změna může začít.