Petra Měchurová vyhrála v soutěži Kadeřník roku 2017!

Petra Měchurová vyhrála v soutěži Kadeřník roku 2017!

Téměř po 10 letech Petra Měchurová znovu získala ocenění v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards a potvrdila tak svoji kreativitu a píli, se kterou sleduje aktuální trendy, učí se novým technikám a stále se posouvá kupředu.

V letošním ročníku soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards získal náš salon 2 nominace – pro Petru Měchurovou v katerogii Dámský komerční účes Praha a v kategorii Cena tisku a pro Annu Pavlicovou v kategorii Dámský komerční účes Praha.

“Nečekali jsme, že by mohly zvítězit obě naše kolekce najednou a ještě v jedné kategorii, ale přejete si vždy i téměř nesplnitelné,” dodává Petra Měchurová s úsměvem k nominacím.

 

I proto se celý večer nesl v naprosté nervozitě s otázkami, která naše kolekce zvítězí a jestli se vůbec některá z nich umístí mezi pomyslnými kadeřnickými Oscary. Pak přišla radost a štěstí z výhry v kategorii Dámský komerční účes.

“Výhra pro mě znamená velkou radost a utvrzení v tom, že svoji práci dělám dobře a jdu správným směrem,” okomentovala Petra Měchurová svoji výhru v soutěži Kadeřník roku.

Ale večer ještě nekončil a my jsme stále doufali, že by k nám na stůl mohla ještě jedna soška přibýt. A to jsme ještě nevěděli, že Petra patří mezi TOP 5 kadeřníků s nominací na absolutního vítěze – Kadeřníka roku! Nicméně výhra nakonec zaslouženě připadla kadeřníkovi Igoru Sedlákovi z Prešova, kterému z celého srdce gratulujeme!

V kadeřnickém časopisu ESTETICA vyšel rozhovor s Petrou o vítězné kolekci:

1. Co vás inspirovalo k vytvoření kolekce? 

Od počátku jsem měla jasnou vizi – zaměřit se na krátké střihy a výrazný vzhled. A také jsem věděla, že chci kolekci nafotit v Londýně. Už jsem tam takhle v minulosti fotila a vždy z toho vzešlo něco zajímavého a odlišného než čeho dosáhnete zde v Čechách. I proto jsem zvolila kompletně zahraniční tým – make-up, fotograf, styling.

2. Co jste chtěla svou kolekcí vyjádřit? 

Tak jako asi každý – cílem je aby vaše kolekce oslovila porotu a následně se umístila mezi vítězi. I proto jsem si vybrala výrazný vzhled a trochu jiné pojetí než ostatní.

3. Co je na vaši nominaci nejcennější? 

Že jsem jí získala, utvrdilo mě to v tom, že dělám svoji práci dobře a že po těch letech v oboru je ve mě stále ještě kreativita, která zaujme.

4. S kým jste na fotkách pro HDA spolupracovala? 

 Celý můj tým byl z Londýna, jak fotograf, tak make-up. Mám tam své oblíbence, se kterými je radost pracovat.