Osobnost: Petra Měchurová

Osobnost: Petra Měchurová

Petra je jedna z nejvýznamějších osobností české kadeřnické scény, každý rok vystupuje na různých show v zahraničí a přednáší na kadeřnických veletrzích. Kdo ale opravdu je Petra, co má ráda a jak tráví volný čas?

 

Petra si získala uznání nejen v Čechách, ale díky mnoha mezinárodním cenám a účasti na prestižních zahraničních kadeřnických show i v zahraničí. Petra je první ženou na světě, která získala nejprestižnější kadeřnickou cenu AIPP Grand Trophy a zařadila se tak mezi kadeřnické celebrity. Její talent a kreativita jsou vždy lehce rozpoznatelné v jejích vlastních vlasových kolekcích, které moderním a svěžím způsobem interpretují nejnovější módní trendy. Petra vystupuje jako kadeřník a tvůrce na mnoha vlasových a módních show včetně nejprestižnějších světových jako jsou The Alternative Hair Show, Top Hair International, Salon Look International a další.

Svůj první salon otevřela v roce 2001, v roce 2012 otevřela vlastní školící akademii Academy Lab Petra Měchurová a v roce 2017 otevřela svůj druhý salon v Praze. Kromě kariéry věnuje Petra čas také své rodině – manželovi a dvěma dětem.

A co dělá když je sama?

Volného času moc nemám, ale když se najde, tak ráda jezdím na bruslích v západních Čechách. U Habartova je zatopený důl a okolo in-line stezka, skoro nikdo tam není a je to tam krásný, všude okolo jen příroda. A co mě nejvíc baví je vaření pro moji rodinu.

Jaké má Petra oblíbené místo?

Mám ráda doma, tady v Praze a taky můj druhý domov a to je Krajková. Obě místa se pro mě tak hezky doplňují a nacházím tam vše, co potřebuji okolo sebe mít.

Co Petra miluje?

Miluju moje děti, manžela, svoji práci a můj tým, to je moje druhá rodina.

A kdo je pro ni vzorem?

Vzorem mi je každy, kdo něco umí, něco dokázal a i třeba když se “jen” hezky se zachoval. Nikdo není dokonalý a vlastně se mi nedokonalost líbí, protože je co zlepšovat.

 

Chtěli byste Petru poznat osobně? Poznat její práci? 

Objednejte se k ní!

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420224222442,  kralodvorska@petramechurova.cz