Oslavili jsme 18 let lásky k vlasům!

Oslavili jsme 18 let lásky k vlasům! 

18 let je v životě významný den a celý život máte před sebou.

Proto je to důvod k velké oslavě, novému začátku a odhalení nové kolekce jaká tu ještě nebyla!

Petra Měchurová, je jedna z vůbec nejznámějších českých kadeřnic a také bezesporu nejúspěšnější. Jako první žena na světě získala mezinárodní prestižní ocenění AIPP GRAND TROPHY. Její kariéra je ozdobená celou řadou cenných trofejí, skvělých kadeřnických show, kterými inspirovala kadeřníky po celém světě jako třeba v Anglii, Francii, Brazílii, Argentině, a my máme největší štěstí, protože svůj salon otevřela právě tady v Praze a je tomu již 18 let!

Za 18 let, od roku 2001, vybudovala Petra nejen silnou a uznávanou značku, ale také tým nadšených a talentovaných profesionálů, kteří se pod jejím vedením dál rozvíjejí a sami sbírají další úspěchy. Pokračují v nezaměnitelném rukopisu salonu, fotí kolekce, češou přehlídky, úspěšně se účastní kadeřnických soutěží nebo sami školí a předávají své zkušenosti. Zkrátka Salon Petra Měchurová a Králodvorská 12 jsou ta správná adresa, ať se svěříte do jakýchkoli rukou. 

Petra je známá tím, že je perfekcionistka a ctí minimalismus. Každý vlas má své místo, každý pohyb má svůj důvod. Výsledkem jsou dokonalé účesy. Střihy, které sedí jak ulité a každý z klientů získá účet na míru. Barvy, které jsou provedené s citem a dokonalostí. Účes, který nepostrádá styl a módní vizi. 

Rozlet v kreativitě a lesk vlasům dodává tradiční partner Petry Měchurové – francouzská vlasová kosmetika L´Oréal Professionnel a Kérastase Paris. Tu si Petra vybrala už před dvaceti lety a je jí stále věrná. Je jednou z pěti ambasadorů značky L´Oréal Professionnel. Díky této spolupráci má Petra a její tým možnost testovat novinky dřív, než jsou uvedeny na trh. Salon Petra Měchurová je místo, kde si můžete být jisti, že je o vás a vaše vlasy dokonale postaráno. Všichni pro to vždy udělají maximum. K celkovému dojmu zásadně přispívá i prostor, který už na začátku navrhl a po celou dobu udržuje a inovuje architekt Adam Slabý. Salon se v průběhu let rozrostl, původní prostor byl asi o polovinu menší. Současná podoba je komfortnější a vybavení je tradičně od špičkové italské firmy Maletti. 

NOVÁ KOLEKCE „LENTICULAR“

Úhel pohledu se mění, když rosteme a zcela nová dimenze se otevírá ve věku dospělosti. Salon Petra Měchurová se na svět začíná dívat jinými očima a to proto, že právě slaví 18 let! 

Za dobu „dospívání“ se Petře podařilo proměnit své naděje a sny v salon, který má své pevné místo. Je samostatný, nezávislý a silný, plný plánů a nápadů do budoucna. Právě proto je symbolicky nová kolekce LENTICULAR speciální, jiná a nevšední. 

Otevírá se před vámi svět bez hranic, plný emocí, prolínání kultur a stylů, barev v širokém spektru, tvarů a textur. Tak vidí vlasy tým top stylistů, který pod Petřiným vedením vytvořil pestrou kolekci účesů, ve které procestujete kus světa a zanechá ve vás dojem. Nejen květinové prvky, které kolekci spolu s oblečením spojují, vám doslova rozkvetou před očima, až si ji budete moci prohlédnout „naživo“ a to ve výlohách Salonu Petra Měchurová. Kolekce je totiž nafocena tak, že díky lentikulárnímu tisku doslova ožije a vy ji uvidíte v efektu 3D. 

Protože když vlasy, tak zásadně v pohybu, plné života a energie. Tak jako kolekce LENTICULAR.