Generation of LOVE

Generation of LOVE

Kolekce s názvem Generation of Love je naším nejnovějším počinem a zároveň také tím nejvíce láskyplným počinem. Jak celá kolekce vznikla a proč jsme se rozhodli zakotvit zrovna u tohoto konceptu?


Lásky není nikdy dost!


Odpověď je zcela jednoduchá. Lásky není zkrátka nikdy dost. V dnešní době, kdy společnost čelí dennodenně negativním zprávám z celého světa, jsme chtěli nejen na naše klienty dýchnout pozitivním vánkem. Hned od první chvíle, co jsme kolekci vypustili, jsme věděli, že se nám opravdu povedla. Pozitivní ohlasy na sebe nenechali dlouho čekat.


Při vymýšlení konceptu nové kolekce jsme již od začátku věděli, že chceme, aby fotografie vyzařovali láskou. Dalším velice důležitým bodem tedy bylo, kdo si vlastně stoupne před objektiv. Nechtěli jsme vybírat z klasických modelingových agentur pro nás a hlavně pro naše zákazníky neznámé tváře. Řešení jsme tedy hledali jinde.

Generation of LOVE
Generation of LOVE

Klient z každé generace


Už to máme! V nové výloze a tedy součástí naší nové kolekce budou sami naši klienti a rodina. Potřebujeme tři páry. Tři páry, které budou reprezentovat pohled napříč generacemi. Nejmladší pár jsme měli vyřešený hned. Před objektiv si stoupnou děti samotné Petry Měchurové. Mladší syn František a starší dcera Adélka. Dalším a prostředním párem jsme si byli jistí také téměř hned. Našimi již dlouholetými klienty jsou totiž manželé Michaela a Petr Říbalovi. Jejich věrnosti si velice vážíme a zároveň jsme vděční, že nám na spolupráci na nové kolekci kývli. Výsledek by bez nich nebyl tak famózní.


Pří výběru posledního páru jsme se museli trochu zamyslet, ale přece jenom jsme přišli na dokonalou shodu. Paní Michaela Křivánková je krásná žena a zároveň má s focením již letité zkušenosti. Do páru jsme jí pak vybrali pana Františka Petružálka.

Generation of LOVE
Generation of LOVE

Je to láska


Následně jsme dali dohromady tým šikovných lidí a výsledek nemohl dopadnout jinak, než nad očekávání. Již při samotném focení byla na place opravdu skvělá atmosféra. O tom se můžete přesvědčit sami shlédnutím backstage videa. Láska a pozitivní nálada se šířila do každého koutu prostoru Cash Only Studia a my jsme zkrátka věděli, že tahle kolekce bude patřit mezi jedny z našich nejoblíbenějších.


Nová kolekce Generation of Love je k vidění ve výloze našeho Salonu Petra Měchurová v ulici Králodvorská. Budeme rádi, když se na ni přijdete podívat a třeba nás i navštívit. Chtěli byste nasát ještě více lásky? Koukněte se také na naše video, které vzniklo přímo při focení. Zahřeje vás u srdce, to nám věřte!

Generation of LOVE
Generation of LOVE