Boj s lupy. Už nikdy víc!

Boj s lupy. Už nikdy víc!

Kérastase Symbiose je nová profesionální řada vlasové péče, která nabízí řešení pro vlasy s lupy. Tato řada produktů je zaměřena na eliminaci lupů a udržení zdravého vzhledu vlasů.


Klíčovým produktem této řady je šampon Kérastase Symbiose Bain créme anti-pelliculaire, který obsahuje složky jako salicylovou kyselinu a pyrithion zinku, které pomáhají odstraňovat lupy a zlepšovat stav pokožky hlavy. Díky dalším složkám (plné složení šamponu najdete v našem e-shopu) má šampon krásnou luxusní vůni a dodá vašim vlasům lesk a pevnost.

Boj s lupy. Už nikdy víc!
Boj s lupy. Už nikdy víc!
Boj s lupy. Už nikdy víc!

Dalším produktem této řady je Kérastase Symbiose Micro Peeling Cellulaire, který je určen pro hloubkovou péči o pokožku hlavy. Díky své struktuře nabízí mikroexfoliační péči bez silikonů. Tento produkt obsahuje stejný komplex složek jako celá řada, a to hlavně kyselinu salicylovou a pyrithion zinku, které pomáhají regulovat mazové žlázy a zlepšovat stav pokožky hlavy. Zároveň tento produkt připravuje pokožku hlavu na následné použití produktů s účinkem proti lupům.

Kromě šamponu a peelingu, Kérastase Symbiose nabízí i vlasovou masku, která dodává vlasům lesk a sílu. Dalšími produkty pro péči o vlasy s lupy jsou kondicionér, šampon a noční buněčné sérum pro dosažení maximální výsledku.

Boj s lupy. Už nikdy víc!
Boj s lupy. Už nikdy víc!
Boj s lupy. Už nikdy víc!

Výsledkem používání těchto produktů jsou vlasy bez lupů s viditelně zdravým leskem. Je důležité si ale uvědomit, že účinnost péče značky Kérastase Symbiose bude záviset i na individuálních potřebách a stavu vlasů.

V každém případě je však Kérastase Symbiose skvělou volbou pro vlasy s lupy a pomáhá eliminovat zmíněné problémy a udržet tak vlasy zdravé a lesklé. Produkty si můžete vybrat na e-shopu nebo se poraďte s našimi kadeřníky.