“Genetický kód” Petry Měchurové

“Genetický kód” Petry Měchurové

Zajímá vás pozadí Salonu Petra Měchurová? Jak si vychováváme naše kadeřníky? Proč je dobré se k nám přihlásit? Co musíte vědět, abyste prošli přes přijímací pohovor a zkoušku kreativity u Petry? Všechno to a ještě mnohem více jsme pro vás sepsali…

“Genetický kód” Petry Měchurové

“Genetický kód” Petry Měchurové

“Genetický kód” Petry Měchurové

Možná patříte mezi naše klienty nebo mezi kadeřníky, kteří nás dlouhodobě sledují a víte, že u nás od každého kadeřníka můžete očekávat vstřícnost a profesionální servis. A proč tomu tak je? Jak se nám podařilo dosáhnout toho, že naši kadeřníci vyhrávají každý rok prestižní kadeřnické soutěže v Čechách i v zahraničí?


Jsou to dvě jednoduchá pravidla, které spojují náš tým a to je profesionalita a láska k práci. Propojením těchto dvou vlastností získáte člověka, kterého baví to, co dělá. Tím pádem se automaticky posouvá dál a získává profesionalitu a zkušenosti. To všechno když probíhá pod vedením Petry Měchurové, získává kadeřník na vlasy stejný pohled. Její inspirativní osobnost vás dokáže natolik okouzlit, že změníte svůj přístup. Začnete na sobě pracovat, sbírat svoji vlastní inspiraci a tvořit – tvořit nové střihy, nové odstíny barev a proměny do soutěží.


Pod rukama Petry Měchurové už prošlo několik kadeřníků a všichni si odnesli jedno – určitý „genetický kód“ Petry Měchurové – to jak vnímá vlasy, jak k nim přistupuje, jak pracuje s klienty, jak přemýšlí. To vše se promítá do celého týmu.


Když příjde nový kadeřník…


Pro každého nového kadeřníka sestavujeme individuální plán vzdělávání v závislosti na jeho zkušenostech a dovednostech. Někdy i zkušený kadeřník může mít špatné návyky. I z toho důvodu je vždy nový kadeřník první měsíc na pozici asistenta u Petry, spolupracuje s ní na klientech, vnímá celkové dění na salonu a pomalu zapadává do našeho týmu. Petra pak nového kadeřníka předává přidělenému trenérovi, který s našim nováčkem prochází veškeré naše postupy, procesy a školení, ať už kadeřnické kurzy v Academy Lab Petra Měchurová nebo semináře od značek jako je L’Oréal Professionell a Kérastase.


Odbobí práce pod trenérem je různě dlouhé, vše se odvíjí od schopností kadeřníka. Snažíme se totiž tým obohacovat nejenom o úplně nové mladé tváře, ale i zkušené kadeřníky, kteří projdou zaškolením během pár týdnu. Náš tým celkem 6 trenérů se u nového kadeřníka postupně střídá tak, aby ho kompletně začlenili do našeho týmu kadeřníků a ukázali mu kouzlo práce kadeřníka, které spočivá nejenom v perfektní foukané, střihu a barvě, ale i ve správné komunikaci s klienty.


Vyzkoušejte si Petry um přímo na sobě a objednejte se k ní na střih:


ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:

+420224222442, kralodvorska@petramechurova.cz