BARBORA KRAUSEOVÁ

Tým

instagram icon

Top Stylist

Komunikace v angličtině jí není cizí.Bára je s dlouholetou praxí odborníkem ve svém oboru. Povolání kadeřnice ji imponovalo již od dětství, když si se sestrou hrávaly na kadeřnický salon. S vlasy kouzlí již celých 14 let a z toho 9 let sbírala cenné zkušenosti v zahraničí. Ty dnes může zužitkovat právě v našem salonu Petry Měchurové.


Čím jsi chtěla být?


Už jako malá jsem si se svou sestrou hrávala na kadeřnický salon. Už tenkrát bylo jasné, kdo usedne do křesla jako zákaznice a kdo naopak bude stát za křeslem. :) Dnes je mi ctí pracovat s kadeřnickou ikonou, Petrou Měchurovou.


Co máš ráda kromě své profese?


Miluju cestování a hlavně poznávání nových lidí, což se tak trochu slučuje i s mou prací, kdy každý den můžu objevovat osobnosti nových klientů. Také ráda maluji nebo vyrábím různé věci ze dřeva. Zkrátka jsem kreativní člověk a kreativní činnost je mou vášní.


Co tě na tvé práci nejvíce baví?


Je to právě kreativita a práce s lidmi. Nic mě nepotěší více než konečný výsledek a hlavně spokojený klient.


Na co jsi ve své kariéře pyšná?


To, že jsem mohla být hlavní kadeřnice první dámy Dagmar Havlové. Jsou to zkušenosti, které člověku nikdo nevezme.


Jaká technika stříhání nebo barvení tě baví nejvíce?


Moje specialita jsou hlavně nové trendy, miluji všechno nové! Teď momentálně si užívám střihy dlouhých nebo krátkých mikád. Kdybych si měla vybrat jednu techniku barvení, pak to rozhodně bude balayage. Vždy se ale snažím, aby vlasy působily přirozeně a byly zdravé.


Jaké výzvy jsi musela pokořit v zahraničí?


Poslední čtyři roky jsem pracovala v horském středisku Whistler v Kanadě. Klienti si zde zajdou raději zalyžovat než ke kadeřníkovi. Každý klient docházel tedy jednou, maximálně dvakrát ročně a pro mě, jako pro kadeřníka, to bylo většinou opravdu hodně práce, která zahrnovala i velké změny. Byla to vždy výzva, ale moc mě to bavilo.


Jaké je tvé motto?


“Žijeme jen jednou, tak naplno!”


IČ: 10822640