5 Top pomocníků Petry Měchurové


Říká se, že střih, který vytvoří Petra Měchurová, si udrží svůj tvar až několik týdnů. Čím to je? Jaké pomocníky Petra používá na své dokonalé střihy, foukané plné objemu nebo vlny, co vydrží po celou noc?1. Fén BIO IONIC 10x Pro Ultralight


„Pro mě aktuálně nejlepší fén! Je lehký, chrání vlasy a skvěle se mi s ním pracuje,“ říká Petra.


Fén je zajímavý pro svůj patentovaný ekologický motor „eco drive“, který má výdrž až 10 let. Byl odvozen z pokročilé technologie používané ve vesmírném programu. Výsledkem je výkonnější fén, který vysušuje vlasy rychleji a spotřebuje méně energie. Přírodní minerály z vulkanických hornin, obsažené v nástrojích Bio Ionic, vyzařují negativní ionty, které vpraví malé molekuly vody hluboko do vlasů. Díky tomu je uvnitř vlasu obnovena rovnováha, hydratace a vnější vrstva zůstává rovná, hladká, hydratovaná a vlasy jsou zářivé, lesklé a plné.2. Kulma HOT TOOLS Curl bar


„Oblíbila jsem si její ergonomický tvar, díky kterému se velmi dobře drží. Dokáže vytvořit krásné vlny a úžasný messy vzhled,“ vysvětluje Petra.


Kulma byla navržena a vytvořena profesionály pro profesionály. Je určena k vytvoření dlouhotrvajících vln rychleji a bez poškození vlasů. Ergonomický design pomáhá předcházet napětí v ramenou a zápěstí. Zajistí rychlé zahřátí a okamžité opětovné nahřátí. Během stylingu udržuje konstantní a rovnoměrné teplo.3. Kartáč na vlasy Y.S. PARK Extra Long Styler


„Kartáč má velký průměr, takže můžete nabrat větší pramen vlasů a tím urychlit foukání. A přírodní štětiny zanechávají vlasy lesklejší a hladší,“ popisuje Petra.


Kulatý kartáč od japonské značky Y.S. Park přezdívaný jezevčík je vyroben z bukového dřeva s ochrannou karbonovou vrstvou, která zaručuje antistatický efekt. Má dva druhy štětin – krátké přírodní kančí a dlouhé tepluodolné nylonové. Kančí štětiny vyhlazují vlasy od kořínků, zatímco nylonové štětiny je snadno nadzdvihávají. Díky velkému průměru kartáče dochází k rychlému vysoušení.

Nůžky

4. Nůžky BMAC


„Nůžky Bmac jsou pro mě symbolem precizní práce. Jejich dokonalé ostří a perfektní vyváženost mi každý den pomáhají vytvářet skvělé střihy,“ prozrazuje Petra.


Nůžky jsou pro kadeřníka tím nejdůležitějším nástrojem, i proto mezi Petřiny oblíbené patří právě kvalitní nůžky z japonského studia Bmac, kde jsou vytvářeny pod přísnou kontrolou do nejmenšího detailu. Niigata je domovem uznávaných výrobců precizních nástrojů.5. Y.S. PARK Clip


„Dlouho jsem hledala pinety, které nebudou po vlasech klouzat a dokážou udržet i větší prameny vlasů. To všechno jsem našla právě u pinet Y.S. Park,“uzavírá povídání Petra.


Japonská značka Y.S.Park je zárukou kvality, ať už jde o kartáče, pinety nebo další kadeřnické pomůcky. Pinety, s nimiž pracuje Petra Měchurová, jsou známé po celém světě, a to především díky své síle, účinnosti a bezkonkurenční kvalitě. Jejich celokovové tělo je zárukou dlouhodobé výdrže.Vyzkoušejte si Petry um přímo na sobě a objednejte se k ní na střih:

ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420224222442, kralodvorska@petramechurova.cz