5 tipů pro super účes


Často se setkáváme s tím, že naše klientky nemají tolik volného času, aby k nám zaskočily na úpravu vlasů před večerní akcí, před významnou schůzkou nebo před třídním srazem, kde chce prostě každý vypadat co nejlépe.

A tak jsme se rozhodli ulehčit vám přípravu a odhalit pár triků, jak si vytvořit pěkný účes během pár minut, tak aby vám slušel, vydržel celý večer a líbil se vašemu okolí.


1. Nemyjte si vlasy – těsně před přípravou účesu si určitě nemyjte vlasy. Budou klouzat, budou nepoddajné a účes se vám bude v průběhu večera rozpadat. 

2. V jednoduchosti je krása -vždy zvolte raději jednodušší účes, který bude sedět k vašim šatům a celkovému ladění večera, než honosný avantgardní drdol, který si jen těžko v průběhu večera poupravíte. 

3. Použijte minikrepovačku – zajistíte si tak dokonalý objem. Jednoduše si hned u kořínků nakrepujte spodní prameny na vrchu hlavy, zaměřte se jen na ty, které nejsou vidět. Rázem tak získáte objem hned od kořínků. 

4. Vyzkoušejte twist – velmi jednoduchý účes, kterým oslníte nejen své kamarádky a navíc si zamilujete jeho rozmanitost. Ať už jste vyznavačka pěšinky uprostřed nebo na stranu, oddělte si počáteční prameny u pěšinky na každé straně a následně otáčejte prameny směrem ven z čela a přidávejte ostatní vlasy a to celé otáčejte jako twist dokola. Vznikne vám něco jako zapletený cop podél obličeje, ale v zajímavějším provedení. 

5. Objednejte se na Easy Hairstyle – došly jste až sem a stále si nevíte rady? Potřebujete pomoci a přímo na vašich vlasech ukázat pár účesů? Nebo vás zajímají triky s žehličkou, kulmou a jak si po ránu vytvořit během pár minut několik různých účesů? S tím vším vám poradíme, ať už jednotlivě, ve skupině s kamarádkami, případně jako teambuilding pro váš tým klientek. ulice Králodvorská 12, Praha 1, kontakt:
+420224222442, kralodvorska@petramechurova.cz